دندانپزشکی رسا

دندانپزشکی رسا

 

از روزگار کهن ، بیماری دهان مشکل انسانها بوده است. جمجمه افراد Cro-Magnon که ۲۵۰۰۰ سال پیش در زمین ساکن بودند، شواهدی از پوسیدگی دندان را نشان می‌دهد. قدیمیترین منبع ثبت شده بیماری دهان از یک متن سومری است. (Circa 5000 سال قبل از میلاد) که کرمهای دندان را بعنوان دلیل پوسیدگی دندان شرح می‌دهد. هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که در طی سالها دندانپزشکی گامهای عظیمی برداشته و گذشته ، حال و آینده دندانپزشکی یکی از عنوانهای مورد بحث پیشکسوتان دندانپزشکی در چهل و هفتمین گردهمایی سالیانه آکادمی دندانپزشکان عمومی می‌باشد.
Eric Curtis دندانپزشک، مورخ نامدار دندانپزشکی و سخنگوی آکادمی دندانپزشکان عمومی می‌گوید: مطمئناً چیزهای زیادی از قرون وسطی تا ابتدای سالهای ۱۷۰۰ ، زمانی که اغلب درمانهای دندانپزشکی توسط افرادی بنام جراحان آرایشگر انجام می‌شد، تغییر کرده است. این افراد همه کاره، دندانها را می‌کشیدند و جراحیهای کوچک را انجام می‌دادند، بعلاوه مو کوتاه می‌کردند، زالو می‌انداختند و مومیایی می‌کردند.

دندانپزشکی رسا  با تکیه بر تجربه چندین ساله و دانش و هنر تیم تخصصی خود در تمام گرایش های علم دندانپزشکی و استفاده از بروزترین تکنیک های علوم دندانپزشکی و پیشرفته ترین دستگاه های این علم و استفاده از مواد با کیفیت بالا بهترین نتایج را به شما مراجعین عزیز ارائه می دهد .
تمام هدف ما اول بر پایه آرامش بیمار و رفع اضطراب بیمار و سپس درمان به بهترین نحو در محیطی استریل و با کیفیت بالا می باشد.
کلینیک ما پکیجی کامل از هر آنچه شما از دندانپزشکی می خواهید برای تان یه ارمغان آورده است.